Restauracja „Wilcza 50” to wyjątkowe miejsca o wyjątkowym klimacie. Nowoczesny wystrój wnętrza zapewnia przyjemność z każdej spędzonej tu chwili. Jest, i rodzinnie, i nastrojowo, i przyjaźnie, i elegancko. Każdego dnia serwujemy inne specjały, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. Jeśli, odczuwasz wilczy głód nie możesz trafić gdzie indziej – restauracja, Warszawa – miejsce wszelkich spotkań. Organizujemy życie społeczne poprzez urządzanie imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, bankietów, konferencji oraz wielu innych. Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie i realizujemy zamówienia zgodnie z zapotrzebowaniem naszych konsumentów. Uważnie słuchamy, doradzamy i wspólnie ustalamy każdy szczegół imprezy. Nie traktujemy imprez szablonowo, każda jest inna, wyjątkowa, niezapomniana. Zadowolenie klientów z naszych usług, to dla nas największa satysfakcja.

Nasza restauracja, to miejsce, które jest nieodłącznym elementem krajobrazu naszego miasta. Mówiąc, Warszawa i jej serce, centrum miasta, należy wspomnieć o nas, o miejscu, które zawsze miło przyjmuje swoich gości. Dlatego, tak chętnie powracają do nas ze swoimi najbliższymi, z przyjaciółmi, z współpracownikami. Naszą misją jest smacznie nakarmić i napoić głodnych i spragnionych!

Nasze menu komponujemy na bazie wyselekcjonowanych, świeżych produktów, które zapewniają niebywały smak każdej potrawy. Naszymi klientami zajmuje się zawsze miła i przyjaźnie nastawiona obsługa, która jest gotowa do doradztwa oraz wszelkiej pomocy. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy.

W każdy weekend oferujemy dla najmłodszych opiekę animatora na sali zabaw oraz zniżkę na menu. Dzieci to wymagający klienci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby z naszej restauracji wyszli w pełni zadowoleni.

Warszawa tętni życiem i nasza restauracja również. Przypominamy, ze najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu, dzięki nam staną niezapomnianymi wspomnieniami, do których chętnie będą chcieli Państwo wracać.

Komunia, Warszawa – tylko u nas!
Konferencja prasowa, Warszawa – tylko u nas!
Spotkania biznesowe, Warszawa – tylko u nas!

Każdy event na najwyższym poziomie. Każde spotkanie z Państwem to dla nas miłe doświadczenie.
Zapraszamy do wizyty w naszych progach!