Góralskie praliny – czyż nie brzmi to kusząco? Góry kojarzą nam się z wolnością, przestrzenią, pięknem krajobrazu. Praliny, to elegancja i klasa zamkniętą w niewielkim cukierku. Takie połączenie zapewnia niezwykłą rozkosz smaku, który przywołuje na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Wnętrze pralin kryje w sobie niezwykłą harmonię połączenia smaków. Zachodzi tu wyjątkowa równowaga, dlatego mamy do czynienia z wyrafinowanym doznaniem, które jest niepowtarzalne jak wyprawa na górskim szlaku. Jak każdy widok, tak i każda pralina jest niepowtarzalna. Łączy w sobie, to co najlepsze ukryte w górach, by zachwycać nawet najbardziej wybornych degustatorów. Jest wykwintnym przysmakiem głęboko osadzonym w góralskiej tradycji.

Praliny są istnym arcydziełem sztuki. Ich kształt przedstawia nieodłączny symbol gór – wspaniały ser, jakim jest oscypek. Stąd ich oryginalność i nietuzinkowość.

Ponadto, manufaktura czekolady przedstawia czekoladę w kształcie Tatr. Czekolada dostępna w trzech opcjach – deserowa, mleczna oraz biała – jest doskonałym podarunkiem dla bliskiej osoby, gdyż otulona eleganckim opakowaniem, stanowi namiastkę smakowitego luksusu. Każde opakowanie zawiera mapę Tatr, która pozwoli przywołać wspaniałe wspomnienia z turystycznego szlaku.

Specjały, które oferujemy są wyjątkowe i niepowtarzalne. Ręcznie wytwarzane, dopracowane w każdym szczególe i z nutą elegancji. Łączą w sobie oryginalne smaki, które w połączeniu z czekoladą stanowią rozkosz dla degustatora. Są przygotowywane w pięknych opakowaniach, gdyż luksusowy produkt wymaga dopełnienia całości. Nasze praliny i czekolady jawią się jako góralski luksus, który zadowoli nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy czekolady. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wciąż udoskonalamy nasze receptury, aby być bliżej serc naszych konsumentów. Z naszymi wyrobami doznasz delikatności smaku czekolady połączonej z tradycyjnymi góralskimi produktami. Połączenie sera typu osypek czy bryndza i czekolady do tej pory wydawało niemożliwe, ale nasze praliny dowiodły, że jest to integracja dwóch niebywałych smaków. Przygotowujemy je z pełnym zaangażowaniem, pasja i miłością do gór. Jest to niebywała uczta, na którą zapraszamy już dziś.

Dzięki nam Krupówki smakują naszymi pralinami. A smak tych pralin pozostanie już na zawsze wszechobecny.