Formy do lodu i uzyskiwanie dzięki nim kostek w przeróżnych kształtach i rozmiarach!

W profesjonalnym sklepie Gastromania.pl możesz znaleźć wiele wariantów i rozmiarów – od małych, które dodaje się do napoju po kilka sztuk, żeby sprawnie go ochłodzić aż do tych większych, które dodaje się z reguły pojedynczo, np. do drinków. Formy do lodu są produkowane z myślą o tym, aby pozwolić Ci na tworzenie lodowych kostek w przeróżnych rozmiarach i kształtach. Jeżeli postawisz na odpowiedni kształt kostek, to może to nadać napojowi niepowtarzalnego charakteru. Duże lodowe kule o pojemności 100 mililitrów idealnie nadają się do chłodzenia lemoniad i ponczów. Dzięki nim będą wyglądać wyjątkowo i przede wszystkim będą odpowiednio ochładzać napój.

Czym powinny wyróżniać się solidne, wytrzymałe i wysokiej jakości formy do lodu?

Wysokiej klasy formy do lodu są wykonywane z trwałych i odpornych materiałów, m.in. z tworzywa sztucznego czy silikonu, który jest odporny na duże różnice temperatur, nadaje się wprost perfekcyjnie do kontaktu z żywnością oraz jest niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalne formy do lodu gwarantują zachowanie niezmienionego kształtu przez cały okres ich użytkowania. Warto wiedzieć, że formy do lodu w tradycyjnym oraz tym specjalnym kształcie komór są absolutną podstawą każdego dobrze zorganizowanego baru i pubu.

Profesjonalne i sprawdzone wyposażenie Twojego punktu gastronomicznego – sklep Gastromania.pl!

Elementy wyposażenia w Twoim lokalu gastronomicznym muszą składać się z urządzeń i akcesoriów najwyższej jakości. W sklepie Gastromania.pl będziesz w stanie wyposażyć się w tego typu produkty jak np. formy do lodu, w najlepszej cenie. W ofercie mają produkty wyłącznie od sprawdzonych producentów, m.in.: APS, STALGAST, HENDI, GIESSER MESSER, ROBOT COUPE, CONTACTO, KROMET, LOZAMET, JANPOL, BARTSCHER, RATIONAL, CHEFFY, DE BUYER, CAMBRO, CHEF CHOICE, UNIS, DICK, TOMGAST, EDENOX, ASBER oraz KROMET. Postaw na solidne i wysokiej klasy asortyment, a z pewnością się nie zawiedziesz!