Cukiernia Beza to zapach domowego ciasta, smak tradycji i legenda naszego miasta. Łódź od wielu pokoleń rozkoszuje się naszymi wypiekami uznając nasze za takie, do którego chętnie się powraca.

Któż bowiem nie skusi się na wyjątkowe receptury zamknięte w ciastach, ciasteczkach, drożdżówkach, bezach, tortach… Aż, dech zapiera na myśl o tych wszystkich pysznościach. Dużo by o nich mówić, ale by się przekonać trzeba skosztować. Łódź posiada aż cztery sklepy, w których można zakupić nasze ciasta i przekonać się, jak doskonale dbamy o gusta naszych konsumentów. Specjałem jest tytułowa beza, ale inne pyszności nie pozostają daleko w tyle, tylko dorównują jej smakiem. Nasze ciasta są wolne od wszelkich konserwantów, ponieważ do wyrobu naszych wypieków używamy wyłącznie naturalnych składników. Stąd, wyjątkowy smak, który na długo pozostaje w pamięci degustatorów.

Dokładamy wszelkich starań, aby poszerzać skład naszego asortymentu i udoskonalać receptury, aby cieszyły jak największe grono klientów. W swojej ofercie posiadamy tradycyjne gatunki wypieków a także i nowatorskie cista na bazie zupełnie nowych przepisów.

Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze torty, których piękna dekoracja sprawia, ze mamy ochotę zjeść je wzrokiem. Wyjątkowe miejsce zajmują też torty okolicznościowe, które mieszkańcy miasta Łódź zakupują by uświetnić ważną dla siebie uroczystość. Chrzciny, komunia, czy też wesele – to ważne chwile w życiu a my staramy się tworzyć piękne, smaczne torty, które doskonale prezentują się na stołach.

Łódź ufa nam od wielu pokoleń, a nasza cukiernia robi wszystko, aby tego zaufania nie zawieźć. Dlatego istniejemy już ponad pól wieku i niezmiennie tworzymy z pasją. Zespół naszych cukierników jest doświadczony i profesjonalny. Wszystkie zamówienia realizowane są na czas i dokładnie konsultowane z naszymi klientami.
Zapraszamy do naszej siedziby osobiście, aby przekonać się jak wiele gatunków ciast mamy do zaoferowania. Aby ułatwić Państwu kontakt, na naszej stronie internetowej jest formularz zgłoszeniowy, w którym mogą Państwo zadać pytanie dotyczące naszej oferty. Ponadto, można kontaktować się telefonicznie.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą gamą naszych produktów, które przekroczyły już sto gatunków. Tak różnorodna oferta sprawia, że każdy smakosz i łasuch znajdzie coś dla siebie.