Dopada Cie czasem nagły głód a okazuje się, że lodówka świeci pustką? Robisz imprezę i imprezowiczom nagle dopisał apetyt na „co nie co”? Lub po prostu masz ochotę dobrze zjeść?

Nic prostszego – kierunek Białystok – wyśmienita pizza czeka aż jej skosztujesz!

Działamy do późnych godzin nocnych, aby zadowolić smakoszy o różnych porach. Nasza nocna pizzeria czeka na zlecenia, kierowca dowiezie zamówienie również pod wskazany adres. Naszą pizzą zajada się nie tylko Białystok, gdyż oferujemy również dowóz do innych miejscowości.

Ze względu na dużą liczbę zamówień – co świadczy o tym, iż proponujemy wyjątkowo smaczną pizzę – czas może wynosić około godziny. Jeśli, jednak miałbyś czekać na pizzę dłużej, poinformujemy Cię o tym telefonicznie.

Dla naszych klientów mamy w zanadrzu oferty promocyjne, które są widoczne na naszej stronie internetowej. Zamówienia realizowane do godziny 20.00 otrzymują rabat. Staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego skład naszej pizzy jest bogaty i dostosowany do różnorodnych gustów kulinarnych. Wielkość pizzy także jest urozmaicona ze względu na zapotrzebowanie klientów. Są rozmiary przeznaczone dla jednej osoby ale i takie, które musza zaspokoić apetyty większej ekipy. Nie zapominamy o wegetarianach i dla nich również posiadamy w ofercie pizzę skomponowana na bazie warzyw. Jeśli, ze swoim współtowarzyszem nie możecie dojść do porozumienia, jaką pizze wybrać, proponujemy kompromis – pizzę pół na pół. Taka opcja jest zadowalająca nawet dla najbardziej wymagających klientów. Naszych sposobem na sukces – jest włoska receptura, świeże składniki i wyśmienity sos.

Aby ułatwić klientom zakup, oferujemy różne formy płatności – gotówka, karta płatnicza lub przelew.

Pizza jest naszym wiodącym specjałem ale mamy również w swojej ofercie danie showarma – mięso, warzywa, frytki. Polecamy również duży wachlarz dodatków w postaci sosów (pierwszy sos gratis), dodatkowych składników lub napojów. U nas zaspokoić swój apetyt kompleksowo.

Chyba już dłużej nie będziesz się zastanawiać nad tym, gdzie można dobrze zjeść. Na wszelki wypadek przypominamy – Białystok, nocna pizza!

Gdy raz spróbujesz, będziesz chciał do nas wrócić. Wszyscy wracają! Wpadaj osobiście lub wybierz opcję pizza na telefon. Nasz kierowca będzie dysponował kwotą trzydziestu złotych, więc przygotuj proszę taka kwotę, aby mógł Ci wydać resztę.