Jeżeli interesuje Cie jedzenie na dowóz w mieście Zielona Góra, to nasze bistro jest idealne do tego celu. Oferujemy dowóz we wskazane miejsce, ale także zachęcamy do odwiedzin w naszej siedzibie osobiście, by zjeść na miejscu lub zakupić danie na wynos. Oferujemy wiele rodzajów pizzy a także dania obiadowe (tradycyjne obiady z mięsem drobiowym lub wieprzowym, wzbogacone ziemniakami/frytkami i surówką) lub sałatki (warzywne, z drobiem lub rybą)– każdy znajdzie tu coś na miarę swojego gustu kulinarnego.

Kompozycja składników pizzy jest tak dobrana, aby wszystkie smaki się równoważyły i zapewniały harmonijna ucztę dla podniebienia. Pamiętamy, także o osobach nie spożywających mięsa, dlatego w swojej ofercie posiadamy pizze na bazie serów lub warzyw. W naszych pizzach można także spotkać ryby i owoce morza. A dla amatorów pikantnej kuchni przygotowaliśmy iście diabelska ucztę. Istnieje również możliwość stworzenia własnego składu pizzy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Wypiekamy pizzę w różnych rozmiarach, licząc się z różnorodnością apetytów naszych klientów lub liczba zamawiających.

Dostawa pizzy odbywa się w niecałą godzinę, dzięki czemu spragnieni i głodni zamawiający mogą szybko zaspokoić swój apetyt.

22 pizzeria, Zielona Góra – to tu zjesz szybko i smacznie. Nie ograniczamy się wyłącznie do pizzy, wciąż udoskonalamy nasz repertuar kulinarny, aby zaspokoić zapotrzebowania jak największego grona konsumentów.

Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie internetowej, gdyż to wiele ułatwi w dokonywaniu zamówień a także przynosi korzyści. Osoba zamawiająca za pośrednictwem Internetu istnieje w bazie klientów i nie musi za każdym razem od nowa wpisywać swoich danych. Ponadto, stałym zarejestrowanym klientom przysługują zniżki i promocje.
Pizza na telefon? Zielona Góra? Zgłoś się do nas, wykonamy zamówienie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Szybko, sprawnie dowieziemy pod wskazany adres a potem to już tylko życzymy smacznego i zachęcamy do uczty z naszą pizzą.

Jesteśmy tam, gdzie pojawia się samotny głód, gdzie toczy się duża impreza, gdzie w kameralnym, przyjaznym gronie masz ochotę celebrować miłą chwilę ze smaczną pizzą. Zielona Góra już wie, że aby dobrze się najeść wystarczy skorzystać z naszej bogatej oferty.

Zadzwoń już dzisiaj i przekonaj się, że smak naszej pizzy jest wyjątkowy.