Nasza firma oferuje polskim odbiorcom produkty, które w swoim składzie cukier zastąpiły stewią. Cukierki bez cukru?! Czekolada bez cukru?! – oczywiście!
Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dbają o swój jadłospis, preferują zdrowy styl życia i szukają prozdrowotnych rozwiązań. Ponadto, pragniemy zainteresować naszymi produktami osoby, które powinny z diety wyeliminować cukier ze względu na swoja sytuację zdrowotną. Szczególnie na uwadze mamy tu diabetyków, którzy przez swoja dokuczliwą chorobę pozbawieni zostali uczty dla podniebienia, czyli smaku słodyczy.

Cukier, tak uwielbiany, nie tylko przez dzieci, staje się źródłem nadwagi, która obecnie uznana jest za chorobę cywilizacyjną, oraz jest zaczątkiem innych chorób. Roślina stewia staje się, więc dla cukru alternatywą. Jest również słodka, ze względu na naturalną właściwość, ale w odróżnieniu do cukru nie jest kaloryczna. I to właśnie największa zaleta. Walor smakowy pozostaje, ale negatywne skutki dla organizmu już nie. Dlatego stanowi bazę dla słodzików i słodyczy. Dzięki temu, nie musimy katować się widokiem czekolady, której nie powinniśmy tknąć, ale możemy rozkoszować się naszym ulubionym smakiem. Obok stewii podobne właściwości ma erytrytol, naturalny składnik uzyskiwany z poszczególnych owoców w procesie fermentacji. Swoją konsystencją przypomina cukier i ma takie samo zastosowanie. Erytrytol jest mniej słodki od cukru, natomiast słodki smak stewii jest bardziej intensywny. Naszą dewizą jest zdrowy styl życia i zarażenie nim jak największą rzeszę klientów. Pragniemy zwrócić uwagę, iż są pozytywne rozwiązania i zdrowa dieta wcale nie musi od razu oznaczać całej gamy wyrzeczeń. Nasze produkty, mimo rezygnacji z cukru zachowują smak a także zawierają wartościowe dla organizmu substancje.

Na terenie Polski występują sklepy stacjonarne oferujące słodycze bez cukru. Ponadto, prowadzimy też sprzedaż internetową, aby być dostępnym dla wszystkich odbiorców. To zamawiający wybiera najbardziej dogodną dla siebie formę płatności za złożone zamówienie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jest ona bogata w produkty pozbawione cukru, które stanowią zdrowe przekąski, zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych starszych. Zdrowe nawyki żywieniowe to inwestycja w swoją zdrową przyszłość. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych!