Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem mobilnych punktów gastronomicznych, jak na przykład przyczepa do lodów. Jest to idealna opcja dla wszystkich, tych, którzy chcą oferować usługi gastronomiczne przy jak najmniejszym nakładzie finansowym a także mają na celu przemieszczanie się ze swoją działalnością gospodarczą. Mobilne przyczepy są dzisiaj bardzo popularne, ale też i wygodne i łatwe w utrzymaniu. Nasze przyczepy handlowe charakteryzują się estetycznym, barwnym wyglądem. Są też właściwie wyposażone wewnątrz, zapewniają komfort pracy oraz są przystosowane do warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Nie ograniczamy się wyłącznie do przyczep gastronomicznych, ale także konstruujemy biura lub hale. Oferujemy także serwis przyczep, który szybko i sprawnie usunie każdą usterkę. Dbamy też o wyposażenie przyczep. Dzięki, czemu nasi klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa i swobodnie mogą skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należyta starannością realizujemy zamówienie zgodnie z wizją zamawiającego. Dbamy o każdy szczegół, gdyż wiemy, ze czasem to detale są w marketingu najistotniejsze. Na życzenie klienta przyczepa może być zaopatrzona w niezbędny do wykonywania usług gastronomicznych sprzęt lub pusta. Wszystko zależy od tego, jakie potrzeby ma klient.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, sprawiamy, że nasze przyczepy do gastronomii, można także zakupić w leasingu albo wypożyczyć. Zaletą naszej oferty jest bez wątpienia atrakcyjna cena.
Ze zwykłej przyczepy potrafimy wyczarować kreatywny bar na kółkach, który przyciąga wzrokiem i kusi, by skosztować serwowanych w nim przysmaków. Nasze obiekty są bardzo oryginalne, dostosowane do branży oraz do potrzeb klienta. Wszystkie prace wykonujemy w porozumieniu z właścicielami firm, aby czuli się zadowoleni z naszych usług, a ich satysfakcja, z kolei dała nam do zrozumienia, że to czym się trudnimy ma sens i jest potrzebne. Ponadto, ciągle się rozwijamy, śledzimy nowe trendy i poszerzamy zakres naszej ofert, aby dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców.
Skontaktuj się z nami, dokładnie wysłuchamy czego oczekujesz i przeanalizujemy Twoje potrzeby aby móc przedstawić Ci zgodną z Twoimi oczekiwaniami propozycję!

Pamiętaj – przyczepy handlowe i gastronomiczne to właśnie my!