Ułańska Zagroda — czego możesz tutaj doświadczyć?

Ułańska Zagroda jest certyfikowanym ośrodkiem diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. W swojej ofercie mają turnusy 7 i 14-dniowe w Załomie, a także dzienne turnusy bez noclegu w ośrodku w Poznaniu. Ułańska Zagroda oferuje przede wszystkim ciszę i spokój! Położona jest z dala od zgiełku ulic czy samochodów, co sprawia, że osoby z niej korzystające czują niesamowite wyciszenie, a odpoczynek czy turnus staję się wspaniałą przygodą. Ułańska Zagroda oferuje także wyśmienitą kuchnię, gdzie posiłki przygotowywane są ze świeżych i lokalnych produktów. Klimat, który tutaj panuje, jest nie do podrobienia, ponieważ przepiękny wystrój oraz gustownie urządzone pokoje sprawią, że poczujesz się tutaj niesamowicie!

Dla kogo dieta dr Ewy Dąbrowskiej będzie najlepsza?

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej sprawdzi się u osób nie tylko z nadwagą, ale także u tych z wieloma dolegliwościami. Wskazaniem na stosowanie właśnie tej diety jest astma i różnorodne alergie, które głównie pochodzą z wprowadzania w środowisko sztucznych składników. Jej zbawienne skutki pomagają szczególnie tym, którzy posiadają problemy skórne, przede wszystkim skłonne do trądziku, a także z problemami neurologicznymi: Parkinson, padaczka, stwardnienie rozsiane, zaburzenia pamięci, nerwice, niedokrwienie mózgu. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek diety, należy skonsultować ją z profesjonalnym dietetykiem lub dietetyczką, a następnie szczególnie kontrolować dawki leków.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej ma coraz to więcej zwolenników!

Dieta warzywno – owocowa dr Ewy Dąbrowskiej sprawia, że wiele ludzi patrzy zupełnie inaczej na swoje dotychczasowe życie. Niestety aktualnie na świecie masa osób cierpi na nadwagę i w dużym stopniu są to nawet dzieci! Jest to bardzo zła wizja świata, ponieważ ta choroba prowadzi do naprawdę poważnych chorób, a w niektórych przypadkach do śmierci. Ułańska Zagroda to certyfikowany ośrodek diety warzywno-owocowej, który pomoże Ci nabyć nowe nawyki żywieniowe!