Kupowanie prezentów z okazji urodzin, imienin lub świąt często sprawia wiele problemów. Jeśli bliska Ci osoba hobbystycznie piecze, to idealny prezent dla niej zakupisz w naszym sklepie cukierniczym. W ofercie znajdziesz m.in. duży wybór form do ciast, wykrawaczy do ciasteczek, barwników spożywczych, mas cukrowych i innych akcesoriów do dekoracji. Dzięki produktom ze sklepu The Cakes łatwo i szybko udekorujesz tort lub inne wypieki.

Przepiśniki w sklepie cukierniczym The Cakes

Każdy, kto piecze powinien mieć własny przepiśnik, w którym zanotuje wszystkie przepisy na ciasta, masy i inne sugestie. Zeszyty dostępne w sklepie cukierniczym wykonane są z wysokiej jakości papieru. Mają twardą oprawę oraz kolorowe registy, które pomagają segregować przepisy. Każdy z dostępnych przepiśników ma 40 sprawdzonych porad kuchennych.

Sklep cukierniczy – duży wybór talerzy obrotowych

Talerz obrotowy jest niezbędnym gadżetem w kuchni każdej torciary. Bez niego niemal niemożliwe jest piękne otynkowanie tortu. W asortymencie sklepu cukierniczego znajdziesz bardzo duży wybór talerzy obrotowych od klasycznych, przez dekoracyjne z nóżkami lub bez. Taki prezent na pewno spodoba się każdej osobie zdobiącej torty.

Tortowy alfabet must have każdej torciary

Bardzo często ozdobiony tort trzeba spersonalizować. Napisy można stworzyć na kilka różnych sposobów. Najłatwiej jest ułożyć napisy za pomocą toperów na tort. Jednak to rozwiązanie ma wadę, na każdy tort trzeba zakupić nowy toper. Dlatego dużo lepszym pomysłem są foremki wykrawaczki, przy pomocy których możesz stworzyć bardzo wiele napisów. Taki tortowy alfabet na pewno spodoba się każdej osobie robiącej torty.

Rękaw cukierniczy

Rękaw cukierniczy jest must have każdej osoby zdobiącej tory i ciasta. W sklepie cukierniczym The Cakes znajdziesz bardzo duży wybór rękawów cukierniczych. W ofercie znajdziesz również rękawy cukiernicze z tylkami i adapterami. Dzięki którym stworzysz różnorodne dekoracyjne wzory zarówno na wierzchu, jak i bokach tortu.