Catering, dieta, Warszawa? Jeśli te trzy rzeczy pokrywają się z Twoim celem, postaw koniecznie na Bonappefit! Jesteśmy innowacyjnym cateringiem dietetycznym z Warszawy, który dostarcza nową jakość swoim klientom. Dostarczamy nasze posiłki i produkty w każdy dzień, zawsze świeże i wysokiej jakości. Zaufało nam już wiele osób z Warszawy i okolic – ich opinie są dla nas niezwykle ważne, gdyż dzięki nim wiemy, że przygotowujemy i dostarczamy posiłki w sposób, który odpowiada naszym klientom.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór różnych diet na od jednego do 25 dni. Przygotowaliśmy między innymi takie zestawy jak: Regular 2000 kcal, Fruits & veggies czy Slim fit. Wszystkie nasze programy tworzymy ze zdrowych i pełnowartościowych produktów, mających pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Nie musisz się jednak obawiać nudnych i mało zróżnicowanych posiłków – dbamy, by nasze zestawy zaskakiwały połączeniami smakowymi i staramy się, by nie powtarzały się za często w jadłospisie danej osoby.
Równie ważne było dla nas, by nasze usługi były dostępne dla szerszego grona osób. W związku z tym, sprawiliśmy, że ceny naszych zestawów są jak najbardziej optymalne i dostępne dla wszystkich osób, które chcą zmienić swoją dietę na lepszą, lecz nie mają czasu, by zająć się zmianą nawyków żywieniowych we własnym zakresie.

Nie jesteśmy obojętni na kwestię środowiska – do tej pory używaliśmy głównie plastikowych opakowań, jednak przeraża nas ilość tego tworzywa sztucznego, które przecież będzie rozkładać się w glebie przez zdecydowanie zbyt długi czas… Jeśli również zależy Ci na kondycji Ziemi, podczas składania zamówienia oznacz opcję „chcę wersję EKO pudełek” – dzięki temu otrzymasz od nas posiłki w jednorazowych, papierowych opakowaniach

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty cateringu Bonappefit. Jesteśmy przekonani, że ludzie o różnych potrzebach dietetycznych znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Wszystkie nasze diety dostarczamy w Mińsku Mazowieckim, Warszawie i okolicach. Nie zwlekaj i zamów swój zestaw już dziś.