Czy tort może być prawdziwym dziełem sztuki? Jeśli jest wykonywany przez specjalistów, to z pewnością może być określany mianem arcydzieła.

Wykonujemy pyszne i jednocześnie pięknie zdobione torty na zamówienie; Gdańsk i Gdynia to teren naszego działania. W ofercie znajdziesz podstawowe propozycje wykonane z wysokiej jakości produktów oraz imponujące torty okolicznościowe. Tworzymy torty według własnego projektu oraz torty na indywidualne zamówienie.

Gdzie możesz zamówić najlepsze torty? Gdynia i Dom Czekolady

Szukasz niepowtarzalnego tortu na wesele? Potrzebujesz ciasta na imprezę firmową? A może chcesz uświetnić urodziny swoich najbliższych? Specjalnie dla Ciebie mamy nie tylko piękne, ale i wyśmienite torty. Gdynia to miejsce, w którym znajdziecie naszą cukiernię ze znakomitymi wypiekami o niesamowitych smakach i zachęcającym do skosztowania wyglądzie. Do tworzenia naszych ciast wykorzystujemy świeże produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty Domu Czekolady oraz dalszego kontaktu celem ustalenia szczegółów zamówienia. Przygotujemy tort w Twoim ulubionym smaku oraz o pięknym kształcie.