Cukiernia Ptyś w mieście Łódź kojarzy się przede wszystkim z tradycją, rzetelnością i dobrym smakiem. Na przestrzeni wielu lat zdobywaliśmy cukiernicze doświadczenie docierając przez podniebienia do serc naszych konsumentów.

Proponujemy naszym klientom wiele sprawdzoną, tradycyjną recepturą, którą kryjemy w swoich wypiekach. Posiadamy w naszej ofercie wiele gatunków ciast oraz tortów – począwszy od tortów okolicznościowych, po standardowe torciki.

Nasze torty to arcydzieła sztuki. Z ogromną starannością dopieszczamy każdy detal, aby niczym wisienka na torcie zachwycał nawet najbardziej wybrednych smakoszy.
Urodziny dziecka to ogromne wydarzenie, które w dziecięcych wspomnieniach pozostaje na bardzo długo. Tort urodzinowy jest wyjątkowym dopełnieniem tej niezwykłej uroczystości. Specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach przygotowaliśmy ofertę tortów dla dzieci. Nasze barwne wypieki radują ich małe serduszka. Potrafimy zamienić tort w bajecznego bohatera, w pojazd, w dowolnie wybrany kształt. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wprowadzamy w magiczny, bajkowy, barwny i wyjątkowy klimat. Każdy tort jest inny, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy nasze wypieki zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Poza dziecięcymi urodzinami, komponujemy także torty na inne uroczystości – między innymi torty weselne. Staramy się, aby nasz specjał uświetniał ważne wydarzenie w życiu naszych klientów.
Takimi wydarzeniami są bez wątpienia chrzciny, wspomniane już wesela, osiemnaste urodziny, rocznice, imprezy firmowe oraz wiele innych. Wykonujemy również fototorty, czyli wypieki, które zawierają wybrane przez konsumenta zdjęcia, fotosy itp. Może to być na przykład zdjęcie, które zostaje zamienione w jadalny obrazek. Zachowujemy wszystkie szczegóły zgodnie z oryginałem. Ptyś cukiernia jest miejscem, do którego zechcesz powrócić. Pachnąca domowym wypiekiem, miłą atmosferą i smacznym ciastem.

Jeśli myślisz, cukiernia Łódź – pomyśl cukiernia Ptyś!

Dzięki tak długiej obecności w Łodzi, silnie kojarzymy się z tym miejscem. Zamierzamy swoją pracą cieszyć kolejne pokolenia. Naszym celem jest przekazywanie naszej wiedzy na temat cukiernictwa naszym następcom, tak aby duch cukierni Ptyś został obecny z kolejnym pokoleniem naszych konsumentów.