Pierwotna i naturalna. Smaczna i delikatna. To chyba najlepsze słowa, jakimi można określić wyjątkową wodę wydobywaną na Płaskowyżu Nałęczowskim. 

 

Cisowianka – woda z historią dla każdego

 

Piękna Wyżyna Lubelska to wyjątkowy region poprzecinany żyznymi polami, głębokimi wąwozami i  srebrzystymi wstęgami rzek. Największy skarb kryje się jednak w samym sercu ziemi, na głębokości 100 m. Są to wodonośne pokłady wody mineralnej, którą znamy pod nazwą Cisowianka. Mało kto wie, że czas przenikania kropli do pokładów, z których jest czerpana, szacuje się na 400 lat. Stąd też wynika jej niepowtarzalny krystaliczny smak.

 

Cechy charakterystyczne Cisowianki

 

Wyjątkowy, delikatny smak Cisowianki to zasługa jej bogatego i harmonijnego składu. Jest niskosodowa i średnio zmineralizowana, dzięki czemu ma łagodny, krystaliczny smak. Woda doskonale orzeźwia i nawadnia organizm, nie pozostawiając w ustach posmaku minerałów. Jako naturalna woda mineralna zadowoli małe dzieci, dorosłych oraz seniorów.  

 

Rodzaje Cisowianki

 

Naturalna, niskosodowa woda mineralna Cisowianka dostępna jest w kilku wariantach. W każdym z nich zachowuje swoje wyjątkowe właściwości, zrównoważony poziom minerałów oraz krystaliczny smak. 

– woda niegazowana 

To naturalna woda mineralna butelkowana u źródła, w zakładzie zapewniającym zachowanie jej unikatowych właściwości. Jest dostępna w butelkach 0,33 l, 0,5 l, 0,7 l oraz rodzinnych 1,5 l. Najmniejsza jest dedykowana przede wszystkim dzieciom, z tego względu posiada specjalny korek ułatwiający picie. Niezwykle praktyczna butelka 0,7 l to świetne uzupełnienie treningów i wycieczek rowerowych, stąd i ona posiada odpowiednie zamknięcie. 

– woda gazowana 

To woda mineralna o średnim poziomie mineralizacji, dostępna w dwóch wersjach: lekko gazowanej i gazowanej. Obie są nasycone dwutlenkiem węgla naturalnego pochodzenia i są idealne dla tych, którzy lubią czuć na języku wyraziste bąbelki. Dostępne w butelkach 0,5 l i 1,5 l.

– Perlage

Perlage to naturalna woda mineralna musująca. Bąbelki są niewielkie i łagodnie musują, wzbogacając smak potraw. To wyjątkowa woda w unikatowej szklanej, niebieskiej butelce.

Smaczna, naturalna, średnio zmineralizowana i niskosodowa woda mineralna Cisowianka to doskonały wybór świadomych konsumentów.