Catering na imprezy, Warszawa – to przedmiot naszej działalności. Jesteśmy firmą z wieloletnia tradycja i doświadczeniem w organizacji imprez w Warszawie. Każdemu zorganizowanemu przez nas zdarzeniu towarzyszy wyjątkowa atmosfera, która jest znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Pełni profesjonalizmu staramy się dbać o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Obsługa w naszej firmie stara się, aby czuli się Państwo komfortowo i w miłej atmosferze spędzili czas. Nasze wieloletnie istnienie na rynku świadczy o tym, iż nam się to udaje.

Warszawa to miasto biznesu – obsługujemy wszelkie spotkania biznesowe oferując catering na szkolenia lub catering na konferencje. Na różnego rodzaju sympozja lub konferencje nasze menu zawiera śniadania, bufet, lunch oraz wykwintna kolację. Przerwy na posiłki podczas poszczególnych spotkań biznesowych są idealna okazją do nawiązania relacji towarzyskich. W trakcie odbywania szkoleń oferujemy także wygodny sposób podania przekąsek. Do każdej imprezy dostosowujemy odpowiednie menu. Wszystko ustalamy z klientem, aby w pełni spełnić jego oczekiwaniom. Służymy tez swoim doradztwem i wspólnie opracowujemy każde zamówienie. Mimo, iż naszą pasja i specjalnością jest kuchnia francuska – na co wskazuje też nazwa naszej firmy – nie ograniczamy się tylko do tego obszaru. Serwujemy też specjały kulinarne z innych zakątków, zarówno z kuchni polskiej, jak i innych narodowości. Ciągle się rozwijamy, aby być na bieżąco z trendami kulinarnymi i zgodnie z nimi poszerzamy nasze menu.

Na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne proponujemy poczęstunek w formie cocktailu.

Nasza oferta to nie tylko konferencje, szkolenia, sympozja, bankiety czy inne spotkania firmowe ale także i imprezy okolicznościowe. Przygotujemy nasz catering w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Obsługujemy imprezy w zamkniętej przestrzeni a także i plenerze. Wszystko zależy od zapotrzebowania klienta i rodzaju uroczystości. Dostosowujemy naszą ofertę cateringu do imprez rodzinnych i tematycznych. Każdemu wydarzeniu zapewniamy wyjątkowy klimat. Dlatego, ze każdy klient jest dla nas wyjątkowy i wiemy, że każde zamówienie należy traktować indywidualnie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – catering firmowy, Warszawa.